Game of Thrones Temalı Xbox One

Tüm dünyada milyonlarda izleyicisi olan fantastik dizi Game of Thrones, Xbox One ile birleşiyor. Microsoft’un Game of Thrones temalı ürettiği Xbox One modeline yakından bakalım.

George R.R. Martin‘in senaryosunu yazdığı, tüm dünyada milyonlarca izleyici tarafından her bölümü merakla beklenen dizi olan Game of Thronesiçin Microsoft, Game of Thrones temalı Xbox One modelini duyurdu. Oldukça güzel görünen konsol için verilen tek detay ise sadece 6 adet üretilmiş olması.

Game of Thrones serisi içinde olacak!

Game of Thrones temalı yeni Xbox One, daha önce diziyi izlememiş veya diziye karşı ilgi duymayan insanların bile ilgisini çekecek bir tasarıma sahip. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan konsol ne yazık ki sadece Fransasınırları içerisinde olacak. Xbox Fransa tarafından yapılacak olan bir çekiliş ile verilecek olan konsolla birlikte aynı zamanda serinin kutulu Blu-rayversiyonu da kazananlara verilecek.

Çıkış tarihi veya diğer detaylar hakkında başka bir bilgi paylaşılmayan konsol Game of Thrones hayranları kadar diziyi izlemeyenlerin de ilgi odağı olacak gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir