AMD Radeon RX 460 Duyuruldu

2016 senesinin gözde kartlarından olan AMD,RX ailesinin yeni bir üyesi daha aramıza katılıyor.Geçtiğimiz günlerde AMD,RX 480 ve 470 in duyurulmasından ve piyasaya çıkmasından sonra AMD 460 modelli kartını resmen açıkladı.RX 460 modeli eSpor oyuncuları için özel üretilen ve birçok oyuncununda dikkatini çeken f/p ürünü olarak oyunculara sunulacak.Satış fiyatı olarak 137 $ dan sunulacak kartın özellikleride dikkat çekiyor.

AMD  Radeon RX 460 Özellikleri

Üst Seviye Oyun Deneyimi 1080p – Oyuncuların artık çok fazla tercih ettiği AMD RX 460 sayesinde  League of Legends, Overwatch ve DOTA gibi en popüler e-spor oyunlarında 1080p çözünürlükte üst seviye bir FPS performansı vaat ediyor. Ürün ayrıca AMD Virtual Super Resolution özelliği sayesinde görüntü bozukluklarının önüne geçerken, Radeon Settings üzerinden gecikme sürelerini azaltıp, AMD FreeSync teknolojisine sahip olan monitörlerde yırtılma ve takılma olmadan bir oyun deneyimi sağlıyor. AMD Radeon RX 460 ayrıca DirectX 12 ve Vulkan gibi geleceğe odaklı API’lar ile tam uyurx_460m sergiliyor.

Cool & Quiet Gaming – 14nm FinFET üretim süreci için optimize edilen devrimsel Polaris mimarisi sayesinde yeni AMD Radeon RX 460 GPU’ları ses seviyelerini ısı derecesi ve iş yüklerine göre dinamik olarak optimize eden sessiz oyun özellikleri içeriyor. Güç bağlantısı bulunmayan AMD Radeon RX 460, yükseltme planlayan oyuncular için ideal bir tak oynat çözüm.

Büyüleyici HDR renkleri – Sahip olduğu yeni görüntü motoru ile AMD Radeon RX 460 yeni nesil HDR içerik ve monitörlerde oyun veya video oynatma için hazır.

Ezber bozan kontrol – Polaris mimari tabanlı AMD Radeon RX 460’in özel olduğu kadar ona eşlik eden yazılım da aynı şekilde özel. Radeon Software sürücüleri kutudan çıktığı andan itibaren kullanıcıların donanımlarından en üstün performansı almaları için tasarlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir