İnternet Kullanmadan Çalışan 8 Mobil Uygulama

İnternet Kullanmadan Çalışan 8 Mobil Uygulama

Notlar ve onay listeleri oluşturmak ve araştırma yapmak nette bulduğunuz makaleleri düzenlemek için geliştirilmiş bir uygulama.

Offline Dictionaries:

Çevrimdışı kullanabileceğiniz sözlük uygulaması.İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Arapça, Japonca, Korece, Hintçe, İbranice, Rusça, İtalyanca, Çince, Portekizce, Hollandaca, Çekçe  dahil  50’den fazla çok dilli seçeneği vardır.

Maverick: GPS Navigation:

İnternet bağlantısı olmadan telefon çalışan navigasyon uygulamasıdır. Bing, Yandex, Open Street Maps, OSM Döngüsü, OSM Public Transport, Multimap (İngiltere), OutdoorActive (Almanya, Avusturya, Güney Tirol), Cykloatlas, HikeBikeMap (Almanya), Açık Pist Haritası , Nearmap (Avustralya) ve diğer birçok haritaları çevrim dışı ön bellekte yüklüdür.

GO Klavye – EMOJI, EMOTICONS:

Klavye değiştime uyuglamasıdır. Renkli ve birçok tasarıma sahiptir. Kendi klavyenizi kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Süper Parlak LED Cep Feneri:

İsminden de belli olduğu gibi cep telefonu feneridir. Telefonunuzun flaşını fener gibi kullanma olanağı sağlar. Şuan mevcut fenerlerden en parlak ve en gelişmiş olanıdır.

Retrica:

Anlatmaya gerek var  mı bilmiyorum ama daha önce kullanamayanlar için anlatayım. Fotoğraflarınıza çarpıcı efektler uygulamaya yarayan 5 milyon kullanıcıyı aşan oldukça popüler telefon uygulamasıdır.

BMI Calculator – İdeal Kilo:

Bu uygulama yaş ve cinsiyete göre ideal kilo bulmak ve vücut kitle endeksini hesaplamak için geliştirilmiştir.

World Travel Guide by Triposo:

Bütün dünya için seyahat rehberidir. Ücretsiz bir uygulamadır.Yerel yaban hayatı, festivaller, kültür, yemek hakkında bilgiler verir . Seyahat rehberinin yanı sıra içerisinde döviz çevirici ve havadurumu yer alır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir