Jasmine Thompson İngiltere’nin Yeni Sesi

8 kasım 2000 doğumlu..Evet yanlış duymadınız o ses daha çok küçük ama ürkütücü sesiyle milyonları dinletirmeyi başardı.

14 yaşında şarkıcı ve söz yazarı olan jasmine kücük zamanda büyük işler başardı.Yaptığı calışmalar ile ingiltere (londra)’da kısa sürede yıldızı parladı.

Temmuz 2013’te David Guetta Thompson bir kapak yayınladı ve yayınlanan kapak’ta jasmine yer aldı..

Aslında herşey Youtube kanalında yaptıgı cover parçalar ‘ile başlamış  boş zamanlarında video klipler çeken jasmine bu videoları yayınlayarak star olmaya adım attı.

Daha sonra ürkütücü ses dünyanın ünlü DJ(disk jokey) lerinden farkedilip hemen çalışmalara başlandı…Deep house yapımcısı Robin Schulz ilk çalışmayı başlatarak  ”SUN GOES DOWN” parçasıyla milyonları bu ürkütücü ses’e bağladı..Bu parça Avustralya, Almanya, Avusturya ve İsviçre de dahil olmak üzere pek çok ülkede ilk 10 girmeyi başardı..Parça 185 milyon civarında dinleti aldı..jasmine parça sayesin’de 2 milyon abone sadice 2 haftada aldı..

jasmine Nisan 2014’de bomba gibi geldi

Yaşıtı olan Alman müzik yapımcısı ve DJ FELİX JAEHN  Ani’t Nobody (loves me Better) parçasıyla.. tüm dünyayı kitledi.Şarkı listelerin zirvesinde, dünya çapında hit oldu.

Avusturya,Almanya,Hollanda,Danimarka,Romanya,Belçika,Türkiye,İsrail,Fransa,A.B.D, italya,isveç,isviçre,rusya ve bir çok ülke daha.. parça 250 milyon üzerinde dinleti alarak jasmine star olmaya hak kazandı.

Artık kendi albümlerini çıkartmak istedigini söleyen jasmine 12 haziran 2015 ‘de ADORE parçasıyla ilk albüm adımlarını atmış bulunmaktadır…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir