Sosyal Medya Hesabı Toplu Yönetim Araçları

Kurumsal firmaların veya şahışların farklı farklı sosyal medya platformlarında hesapları vardır. Her birini teker teker yönetmek hem zaman kaybı hemde yöneticinin gücüne giden bir durumdur. Sizin için buna çözüm olacak 5 yönetim aracını inceledik.

1- Buffer

Buffer, sosyal medya paylaşımlarınızı kolay, hızlı ve takip edilebilir şekilde yönetmenizi sağlar.
Sosyal medya yönetim araçlarının temel mantığı Facebook, Twitter, Google+ vs. gibi hesaplarınızı bağlamanız sayesinde birden çok platformdaki paylaşımlarınızı aynı anda panelde yönetebilirsiniz. Buffer 2 hesaba kadar ücretsiz hizmet veriyor.
buffer.com

2.Ifttt

IFTTT bütün sosyal medya hesapları başta olmaz üzere bir çok hesabı birbirine bağlamaya yarıyor.
Wordpress sitede yayınlanmış bir yazıyı otomatik olarak Facebook,Twitter yada herhangi bir sosyal medya platformuna otomatik olarak taşıyabilirsiniz.
ifttt.com

3-Hootsuite

Amerika ve Avruoa’da oldukça ilgi gören bu yazılıma tıpkı diğer araçlarda da olduğu gibi istediğiniz tüm sosyal profillerinizi senkronize edebiliyorsunuz.
Yani, bir diğer deyişle, eş zamanlı olarak, birden çok sosyal medya profilinizi yönetebiliyorsunuz. Ücretsiz planıda dahil olmak üzere toplamda 4 farklı üyelik seçeneği bulunan Hootsuite işini profesyonelce yapan araçların başında geliyor.
hootsuite.com

4.Sproutsocial

Rapor kısmında takipçilerinizin  cinsiyet, yaş, şehir, ülkeye göre dağılımları gibi birçok bilgiyi bulabileceğimiz site oldukça başaralı bir arayüze sahip.
Otuz gün ücretsiz üyelik sunan sitenin ayrıca 3 farklı farklı ücretli üyelik seçeneği bulunuyor.
sproutsocial.com

5-Pagemodo

Facebook için muhteşem sayfalar yaratmanıza sağlayan bu araç aynı zamanda Facebook sayfanızı yönetmenizi sağlıyor.
3 farklı ücretli üyelik seçeneği sunan araç ile yaratıcılığın zirvelerine çıkabilirsiniz.
pagemodo.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir